Zakład Lecznictwa Odwykowego w Czarnym Borze

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Zakład Lecznictwa Odwykowego w Czarnym Borze

Zakaz odwiedzin

Email Drukuj PDF

Na terenie Zakładu Lecznictwa Odwykowego w Czarnym Borze ul.Parkowa 8, 58-379 Czarny Bór wprowadza się bezwzględny zakaz odwiedzin i wydawania przepustek do odwołania.

Zarządzenie nr 2. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

 

Wykonanie systemu sygnalizacji pożaru oraz oddymiania grawitacyjnego

Email Drukuj PDF

Modernizacja i dostosowanie budynków Zakładu Lecznictwa Odwykowego dla Osób Uzależnionych od Alkoholu w Czarnym Borze do obowiązujących norm i standardów - wykonanie systemu sygnalizacji pożaru oraz oddymiania grawitacyjnego.

Więcej…
 

Otwarcie poradni dla osób uzależnionych od alkoholu.

Email Drukuj PDF


W środę 27 czerwca odbylo się oficjalne otwarcie nowego budynku Poradni Uzeleżnień. W nowej siedzibie przy ul. Westerplatte 47 w Świdnicy działa już Poradnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia oraz Poradnia Terapii Uzależnień. Nowo wybudowany obiekt to inwestycja zrealizowana nakładem 1,98 mln zł z budżetu miasta Świdnicy.

Więcej…
 

Mitingi wstrzymane

Email Drukuj PDF

W zwiazku z zalecanymi działaniami Urzędu Wojewódzkiego wstrzymuje sie możliwość wejścia z zewnątrz na miting w sobotę o 16:00

Niniejsze ogłoszenie obowiązuje do odwołania.

 

Odbiór kotłowni w budynku Oficyny

Email Drukuj PDF

W dniu 18 marca 2014 r. dokonano odbiorów technicznych po zakończeniu inwestycji modernizacji kotłowni na ekologiczną opalaną ekogroszkiem.

Zadanie "Kompleksowa modernizacja kotłowni grzewczej w budynku oficyna Zakładu Lecznictwa Odwykowego w Czarnym Borze na ekologiczną opalaną ekogroszkiem wraz z kompleksową modernizacja c.w.u. nr UDA-RPDS.05.04.00-02-009/13-00. Priorytet nr 5 „Regionalna infrastruktura energetyczna przyjazna środowisku („Energetyka”) Działania nr 5.4 „Zwiększenie efektywności energetycznej” Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013."

Więcej…
 


Strona 4 z 5

Szybki kontakt

Zakład Lecznictwa Odwykowego dla Osób Uzaleznionych od Alkoholu
58-379 Czarny Bór,  
ul. Parkowa 8

Rejestracja telefoniczna
Pn-PT w godz. 800-1100

Pod numerem:  74 8450124


Kontakt z administracją

Sekretariat: 74 8450125

fax: 74 8450290

 


 

Informacje dla pacjenta

na temat koronawirusa SARS-CoV-2

 

www.koronawirus.pl

Akcja 3xTak

Uczestniczymy w akcji stałej superwizji i podnoszenia kwalifikacji Psychoterapeutów - Rady Superwizorów Psychoterapii Uzależnień