Zakład Lecznictwa Odwykowego w Czarnym Borze

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Zakład Lecznictwa Odwykowego w Czarnym Borze

Rewaloryzacja parku

Email Drukuj PDF

Wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych drzew.

W dniu 4 stycznia 2014 jeden z konarów blisko 200 letniej lipy pospolitej osunął się na dach budynku Pałacu w którym znajduje się siedziba Zakładu Lecznictwa Odwykowego. W akcji usuwania powstałego zagrożenia miejscowego uczestniczyły jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnym Borze. Usuwanie powalonego konaru przy wykorzystaniu ciężkiego sprzętu trwało ponad 5 godzin.

Więcej…
 

Nowy oddział Podwójnej diagnozy

Email Drukuj PDF


Zakład Lecznictwa Odwykowego dla Osób Uzależnionych od Alkoholu w Czarnym Borze informuje, że z dniem 01.11.2012r. uruchomił nowy oddział –oddział terapii dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych, zespół współistniejących zaburzeń psychicznych.

Oznacza to, że dla wielu pacjentów, którzy do tej pory nie mogli być leczeni w oddziale terapii uzależnienia od alkoholu została stworzona szansa, aby takie leczenie odbyli. Optymalny pobyt pacjenta na oddziale - 70 dni.

Więcej…
 

Otwarcie poradni dla osób uzależnionych od alkoholu.

Email Drukuj PDF


W środę 27 czerwca odbylo się oficjalne otwarcie nowego budynku Poradni Uzeleżnień. W nowej siedzibie przy ul. Westerplatte 47 w Świdnicy działa już Poradnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia oraz Poradnia Terapii Uzależnień. Nowo wybudowany obiekt to inwestycja zrealizowana nakładem 1,98 mln zł z budżetu miasta Świdnicy.

Więcej…
 


Strona 3 z 3

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

 

Informacje dla pacjenta

na temat koronawirusa SARS-CoV-2

 

www.koronawirus.pl

Akcja 3xTak

Uczestniczymy w akcji stałej superwizji i podnoszenia kwalifikacji Psychoterapeutów - Rady Superwizorów Psychoterapii Uzależnień