Zakład Lecznictwa Odwykowego w Czarnym Borze

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Zakład Lecznictwa Odwykowego w Czarnym Borze

Droga ewakuacyjna - Remont klatki schodowej wraz z piwnicą

Email Drukuj PDF

Remont klatki schodowej wraz z piwnicą stanowiącą drogę ewakuacyjną w budynku pałacowym Zakładu Lecznictwa Odwykowego dla Osób Uzależnionych od Alkoholu w Czarnym Borze.

Więcej…
 

Wykonanie systemu sygnalizacji pożaru oraz oddymiania grawitacyjnego

Email Drukuj PDF

Modernizacja i dostosowanie budynków Zakładu Lecznictwa Odwykowego dla Osób Uzależnionych od Alkoholu w Czarnym Borze do obowiązujących norm i standardów - wykonanie systemu sygnalizacji pożaru oraz oddymiania grawitacyjnego.

Więcej…
 

Budowa instalacji ppoż. wraz z zabudową hydroforu

Email Drukuj PDF

Modernizacja i dostosowanie budynków Zakładu Lecznictwa Odwykowego dla Osób Uzależnionych od Alkoholu w Czarnym Borze do obowiązujących norm i standardów - budowa instalacji ppoż. wraz z zabudową hydroforu dla budynku oficyny i pałacu.

Więcej…
 

Wymiana kotła w kotłowni wodnej w budynku Pałacu

Email Drukuj PDF

Wymiana kotła w kotłowni wodnej na paliwo stałe, o mocy 250 kW w Zakładzie Lecznictwa Odwykowego dla Osób Uzależnionych od Alkoholu w Czarnym Borze

Więcej…
 

Droga pożarowa- budowa drogi dojazdowej PSP

Email Drukuj PDF

Modernizacja i dostosowanie budynków Zakładu Lecznictwa Odwykowego dla Osób Uzależnionych od Alkoholu w Czarnym Borze do obowiązujących norm i standardów - Droga pożarowa

Więcej…
 

Uczestniczymy w akcji 3 x Tak

Email Drukuj PDF

Jednostki Zakładu Lecznictwa Odwykowego dla Osób Uzależnionych w Czarnym Borze uczestniczą w akcji stałej superwizji i podnoszenia kwalifikacji Psychoterapeutów - Rady Superwizorów Psychoterapii Uzależnień.

 

Więcej…
 

Zajęcia bezpłatne dla Dorosłych Dzieci Alkoholików

Email Drukuj PDF

WOTUW w Czarnym Borze ogłasza nabór na psychoterapię dla Dorosłych Dzieci Alkoholików.

List do Was... Dorosłe Dzieci Alkoholików

Każdy, kto żyje lub żył w rodzinie, gdzie ktokolwiek nadużywa alkoholu, jest doświadczany cierpieniem. Rodzina z problemem alkoholowym jest systemem charakteryzującym się wysokim wskaźnikiem stresu. Ten stres przeżywają wszyscy członkowie rodziny, od małych dzieci po seniorów. Wszyscy oni potrzebują pomocy by odzyskać równowagę psychiczną, a często także utracone zdrowie fizyczne.

Więcej…
   

Drzewo trzeźwości

Email Drukuj PDF

Pierwszy dzień wiosny powitaliśmy sadząc nowe drzewo w założeniu zespołu parkowo-pałacowego w Czarnym Borze.

Lipa drobnolistna, bo taka jest nazwa dendrologiczna nowego drzewa, została posadzona w dniu 21 marca 2014 r. Na wybór miejsca posadzenia i gatunku drzewa miało wpływ zdarzenie z początku roku, kiedy to rosnąca od stuleci potężna lipa pospolita osunęła się na jedną z połaci budynku Barokowego Pałacu.

Więcej…
 

Odbiór kotłowni w budynku Oficyny

Email Drukuj PDF

W dniu 18 marca 2014 r. dokonano odbiorów technicznych po zakończeniu inwestycji modernizacji kotłowni na ekologiczną opalaną ekogroszkiem.

Zadanie "Kompleksowa modernizacja kotłowni grzewczej w budynku oficyna Zakładu Lecznictwa Odwykowego w Czarnym Borze na ekologiczną opalaną ekogroszkiem wraz z kompleksową modernizacja c.w.u. nr UDA-RPDS.05.04.00-02-009/13-00. Priorytet nr 5 „Regionalna infrastruktura energetyczna przyjazna środowisku („Energetyka”) Działania nr 5.4 „Zwiększenie efektywności energetycznej” Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013."

Więcej…
 

Rewaloryzacja parku

Email Drukuj PDF

Wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych drzew.

W dniu 4 stycznia 2014 jeden z konarów blisko 200 letniej lipy pospolitej osunął się na dach budynku Pałacu w którym znajduje się siedziba Zakładu Lecznictwa Odwykowego. W akcji usuwania powstałego zagrożenia miejscowego uczestniczyły jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnym Borze. Usuwanie powalonego konaru przy wykorzystaniu ciężkiego sprzętu trwało ponad 5 godzin.

Więcej…
 


Strona 2 z 3

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

 

Informacje dla pacjenta

na temat koronawirusa SARS-CoV-2

 

www.koronawirus.pl

Akcja 3xTak

Uczestniczymy w akcji stałej superwizji i podnoszenia kwalifikacji Psychoterapeutów - Rady Superwizorów Psychoterapii Uzależnień